Разлика помеѓу преработките на „Поградец (округ)“

Додадени 32 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: pnb:ضلع پوگرادتس
(Создадена страница со: right|Поградец. '''Округот Поградец''' ({{lang-sq|Rrethi i Pogradecit}}) е еден од 36-те ок...)
 
с (r2.6.4) (Бот Додава: pnb:ضلع پوگرادتس)
[[cs:Okres Pogradec]]
[[de:Kreis Pogradec]]
[[en:Pogradec District]]
[[el:Επαρχία Πόγραδετς]]
[[en:Pogradec District]]
[[es:Distrito de Pogradec]]
[[eo:Distrikto Pogradec]]
[[ja:ポグラデツ県]]
[[no:Pogradec (distrikt)]]
[[pnb:ضلع پوگرادتس]]
[[pl:Okręg Pogradec]]
[[pt:Pogradec (distrito)]]
126.525

уредувања