Разлика помеѓу преработките на „Горица (округ)“

Додадени 26 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: pnb:ضلع کورچہ
с (Брзо додавање категорија Окрузи во Албанија (со користење на HotCat))
с (r2.6.4) (Бот Додава: pnb:ضلع کورچہ)
{{Окрузи во Албанија}}
 
 
[[Категорија:Окрузи во Албанија]]
 
[[bg:Корча (окръг)]]
[[ja:コルチャ県]]
[[no:Korçë (distrikt)]]
[[pnb:ضلع کورچہ]]
[[pl:Okręg Korcza]]
[[pt:Korçë (distrito)]]
[[war:Korçë (distrito)]]
[[zh:科赤區]]
 
[[Категорија:Окрузи во Албанија]]
126.033

уредувања