Разлика помеѓу преработките на „Науката во 2019 година“

с
Бот Брише: en:2019 in science (missing)
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Брише: en:2019 in science (missing))
[[Категорија:2019 година во науката| ]]
[[Категорија:Години во науката]]
 
[[en:2019 in science]]
85.496

уредувања