Разлика помеѓу преработките на „1990-ти“

Одземени 14 бајти ,  пред 8 години
с
Бот Брише: nah:1990s (deleted)
с (r2.7.1) (Бот Додава: be:1990-я)
с (Бот Брише: nah:1990s (deleted))
[[mr:इ.स.चे १९९० चे दशक]]
[[ms:1990-an]]
[[nah:1990s]]
[[nl:1990-1999]]
[[nds-nl:1990-1999]]
85.496

уредувања