230-ти: Разлика помеѓу преработките

Одземени 22 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Брише: ksh:230-er Joohre (deleted)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: sh:230-e)
с (Бот Брише: ksh:230-er Joohre (deleted))
[[uz:230-lar]]
[[pt:Década de 230]]
[[ksh:230-er Joohre]]
[[ro:Anii 230]]
[[qu:230 watakuna]]
85.496

уредувања