Разлика помеѓу преработките на „Диселдорф“

Додадени 20 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.5) (Бот Додава: dsb:Düsseldorf
с (r2.6.5) (Бот Додава: dsb:Düsseldorf)
[[pdc:Düsseldorf]]
[[de:Düsseldorf]]
[[rodsb:Düsseldorf]]
[[et:Düsseldorf]]
[[el:Ντίσελντορφ]]
[[mr:ड्युसेलडॉर्फ]]
[[ms:Düsseldorf]]
[[ro:Düsseldorf]]
[[my:ဒပ်ဆဲလ်ဒေါ့ဖ်မြို့]]
[[nah:Düsseldorf]]
[[pt:Düsseldorf]]
[[ksh:Düsseldorf]]
[[ro:Düsseldorf]]
[[qu:Düsseldorf]]
[[ru:Дюссельдорф]]
3.967

уредувања