Житомирска Област: Разлика помеѓу преработките

Додадени 24 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: war:Zhytomyr Oblast
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Менува: cu:Житомирьска область)
с (r2.7.1) (Бот Додава: war:Zhytomyr Oblast)
[[tr:Jitomir Oblastı]]
[[uk:Житомирська область]]
[[war:Zhytomyr Oblast]]
[[yi:זשיטאמירער אבלאסט]]
[[zh:日托米爾州]]
24.517

уредувања