Разлика помеѓу преработките на „Градска компјутерска мрежа“

с
r2.7.1) (Бот Додава: ca:MAN
с (r2.5.2) (Бот Додава: el, ko, uk Брише: eu Менува: id, pl, ro)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ca:MAN)
[[bs:Metropolitan Area Network]]
[[bg:MAN]]
[[ca:MAN]]
[[cs:Metropolitan Area Network]]
[[da:MAN (datalogi)]]
86.434

уредувања