Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Облека“

Одземени 27 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Брише: bar:Kategorie:Kleidung
с (r2.7.1) (Бот Додава: kbd:Категория:Щыгъын)
с (r2.7.1) (Бот Брише: bar:Kategorie:Kleidung)
[[be:Катэгорыя:Адзенне]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Адзеньне]]
[[bar:Kategorie:Kleidung]]
[[bo:Category:གྱོན་ཆས།]]
[[bs:Kategorija:Odjeća]]
[[it:Categoria:Abbigliamento]]
[[he:קטגוריה:ביגוד]]
[[kbd:Категория:Щыгъын]]
[[ka:კატეგორია:ტანსაცმელი]]
[[sw:Jamii:Mavazi]]
[[pl:Kategoria:Ubrania]]
[[pt:Categoria:Vestuário]]
[[kbd:Категория:Щыгъын]]
[[ro:Categorie:Îmbrăcăminte]]
[[ru:Категория:Одежда]]
11.372

уредувања