280-ти: Разлика помеѓу преработките

Одземени 22 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Брише: ksh:280-er Joohre (deleted)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: sh:280-e)
с (Бот Брише: ksh:280-er Joohre (deleted))
[[uz:280-lar]]
[[pt:Década de 280]]
[[ksh:280-er Joohre]]
[[ro:Anii 280]]
[[qu:280 watakuna]]
85.496

уредувања