Волт: Разлика помеѓу преработките

Додадени 12 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: ia:Volt
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: fy:Volt (ienheid))
с (r2.7.1) (Бот Додава: ia:Volt)
[[io:Volto]]
[[id:Volt]]
[[ia:Volt]]
[[is:Volt]]
[[it:Volt]]
86.434

уредувања