Разлика помеѓу преработките на „Австро-Унгарија“

Додадени 32 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: zh-min-nan:Ò-hiong Tè-kok
с (r2.7.1) (Бот Додава: lad:Imperio Ostro-Ungario)
с (r2.7.1) (Бот Додава: zh-min-nan:Ò-hiong Tè-kok)
[[az:Avstriya-Macarıstan]]
[[bn:অস্ট্রিয়া-হাঙ্গেরি]]
[[zh-min-nan:Ò-hiong Tè-kok]]
[[be:Аўстра-Венгрыя]]
[[be-x-old:Аўстра-Вугоршчына]]
86.434

уредувања