Национална партија (Уругвај): Разлика помеѓу преработките

с
r2.6.4) (Бот Менува: it:Partito Nazionale (Uruguay)
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (r2.6.4) (Бот Менува: it:Partito Nazionale (Uruguay))
[[es:Partido Nacional (Uruguay)]]
[[fr:Parti national (Uruguay)]]
[[it:PartidoPartito NacionalNazionale (Uruguay)]]
[[ne:राष्ट्रिय पार्टी (उरुग्वे)]]
[[ja:国民党 (ウルグアイ)]]
127.389

уредувања