Леска (округ): Разлика помеѓу преработките

Додадени 22 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: pnb:ضلع لژہ
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (r2.6.4) (Бот Додава: pnb:ضلع لژہ)
[[ja:レジャ県]]
[[no:Lezhë (distrikt)]]
[[pnb:ضلع لژہ]]
[[pl:Okręg Lezha]]
[[pt:Lezhë (distrito)]]
127.230

уредувања