Разлика помеѓу преработките на „Џон Адамс“

Додадени 18 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: qu:John Adams
с (r2.6.5) (Бот Додава: jv:John Adams)
с (r2.7.1) (Бот Додава: qu:John Adams)
[[ksh:John Adams (Präsident)]]
[[ro:John Adams]]
[[qu:John Adams]]
[[ru:Адамс, Джон (президент)]]
[[sq:John Adams]]
86.434

уредувања