Региони на Грција: Разлика помеѓу преработките

Додадени 58 бајти ,  пред 11 година
с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: pnb:یونان دے تھاں)
[[pnb:یونان دے تھاں]]
[[pt:Regiões da Grécia]]
[[sr:Историјске покрајине Грчке]]
[[th:ภูมิภาคในประเทศกรีซ]]
[[uk:Географічні регіони Греції]]
34.422

уредувања