Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Реки во Англија“

нема опис на уредувањето
с (r2.4.6) (Бот Додава: sh:Kategorija:Rijeke u Engleskoj)
{{Ризница-врска|Rivers of England}}
 
[[Категорија:ГеографијаХидрографија на Англија|Реки]]
[[Категорија:Реки во Обединетото Кралство|Англија]]