Разлика помеѓу преработките на „Леб“

Додадени 7 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.5) (Бот Менува: got:𐌷𐌻𐌰𐌹𐍆𐍃/Hlaifs
с (r2.5.4) (Бот Додава: sa:रोटी)
с (r2.6.5) (Бот Менува: got:𐌷𐌻𐌰𐌹𐍆𐍃/Hlaifs)
[[gl:Pan]]
[[gan:麵包]]
[[got:𐌷𐌻𐌰𐌹𐍆𐍃/Hlaifs]]
[[hak:Mien-pâu]]
[[xal:Өдмг]]
[[ht:Pen]]
[[ku:Nan]]
[[mrj:Киндӹ]]
[[la:Panis]]
[[lv:Maize]]
[[nn:Brød]]
[[oc:Pan]]
[[mrj:Киндӹ]]
[[uz:Non]]
[[pnb:روٹی]]
[[ro:Pâine]]
[[qu:T'anta]]
[[rue:Хлїб]]
[[ru:Хлеб]]
[[rue:Хлїб]]
[[sah:Килиэп]]
[[sa:रोटी]]
3.985

уредувања