Лубрин: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: uk:Лубрін
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: war:Lubrín)
с (r2.6.4) (Бот Додава: uk:Лубрін)
[[ca:Lubrín]]
[[en:Lubrín]]
[[eo:Lubrín]]
[[es:Lubrín]]
[[eo:Lubrín]]
[[eu:Lubrín]]
[[fa:لوبرین]]
[[fr:Lubrín]]
[[ht:Lubrín (Almería)]]
[[it:Lubrín]]
[[ht:Lubrín (Almería)]]
[[nl:Lubrín]]
[[pt:Lubrín]]
[[ru:Лубрин]]
[[tr:Lubrín]]
[[uk:Лубрін]]
[[vi:Lubrín]]
[[war:Lubrín]]
127.180

уредувања