Разлика помеѓу преработките на „Мекнес“

Додадени 29 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: ka:მეკნესი
с (r2.6.3) (Бот Додава: hr:Meknes)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ka:მეკნესი)
[[it:Meknes]]
[[he:מקנס]]
[[ka:მეკნესი]]
[[lt:Meknesas]]
[[mt:Meknès]]
[[ro:Meknès]]
[[nl:Meknes]]
[[ja:メクネス]]
[[pl:Meknes]]
[[pt:Meknès]]
[[ro:Meknès]]
[[ru:Мекнес]]
[[sr:Мекнес]]
86.434

уредувања