Разлика помеѓу преработките на „Полинезија“

Додадени 26 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.5) (Бот Додава: kk:Полинезия
с (Бот Додава: br:Polinezia; козметички промени)
с (r2.6.5) (Бот Додава: kk:Полинезия)
[[pam:Polynesia]]
[[ka:პოლინეზია]]
[[kk:Полинезия]]
[[sw:Polynesia]]
[[la:Polynesia]]
[[arz:بولينيزيا]]
[[ms:Polinesia]]
[[ro:Polinezia]]
[[nl:Polynesië]]
[[ja:ポリネシア]]
[[pt:Polinésia]]
[[ty:Pōrīnetia]]
[[ro:Polinezia]]
[[qu:Pulinisya]]
[[ru:Полинезия]]
3.967

уредувања