Јован Скилица: Разлика помеѓу преработките

Додадени 47 бајти ,  пред 15 години
с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Бот Додаје: it:Giovanni Skylitzes, sh:Jovan Skilica)
[[en:John Skylitzes]]
[[fr:Jean Skylitzès]]
[[it:Giovanni Skylitzes]]
[[ru:Иоанн Скилица]]
[[sh:Jovan Skilica]]
7.052

уредувања