Воронешка област: Разлика помеѓу преработките

Додадени 29 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: fa:استان ورونژ
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: kbd:Воронеж област)
с (r2.7.1) (Бот Додава: fa:استان ورونژ)
[[es:Óblast de Vorónezh]]
[[eo:Voroneĵa provinco]]
[[fa:استان ورونژ]]
[[fr:Oblast de Voronej]]
[[ga:Cúige Voronezh]]
5.104

уредувања