Разлика помеѓу преработките на „Елена Папаризу“

Одземени 34 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
с
| Born = {{роден на|31|јануари|1982}} <br /> [[Борас]], [[Вастерготланд]], [[Шведска]]</small>
| Died =
| Origin = [[Стокхолм]], [[Шведска]]greece
| Instrument = Вокал
| Genre = лајка, поп-фолк, [[Поп музика|поп]], денс
Анонимен корисник