Ѕверови: Разлика помеѓу преработките

Додадени 37 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: fa:گوشت‌خوارسانان
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.5.2) (Бот Додава: br, lb, mhr Брише: ay, el, fa, ht, io, jv, mr, ta, tg, ur, wa Менува: zh-min-nan)
с (r2.7.1) (Бот Додава: fa:گوشت‌خوارسانان)
[[eo:Karnomanĝuloj]]
[[eu:Carnivora]]
[[fa:گوشت‌خوارسانان]]
[[fo:Ránsdýr]]
[[fr:Carnivora]]
5.104

уредувања