Разлика помеѓу преработките на „Робињо“

Додаден 1 бајт ,  пред 9 години
с
нема опис на уредувањето
с
 
За Националниот тим на Бразил има одиграно 84 натпревари и има постигнато 25 голови.
 
== Наводи ==
{{наводи}}
 
{{A.C. Milan squad}}
[[vi:Robinho]]
[[zh:羅賓奴]]
== Наводи ==
{{наводи}}