Разлика помеѓу преработките на „Пливање на светското првенство во водени спортови 2009 - 100м грбно во машка конкуренција“

с
с (Бот Менува: en:Swimming at the 2009 World Aquatics Championships – Men's 100 metre backstroke; козметички промени)
[[en:Swimming at the 2009 World Aquatics Championships – Men's 100 metre backstroke]]
[[it:Campionati mondiali di nuoto 2009 - 100 metri dorso maschili]]
[[nl:Zwemmen op de Wereldkampioenschappen zwemmen 2009 - 100 meter rugslag mannen]]
[[pt:Natação no Campeonato Mundial de Esportes Aquáticos de 2009 - 100m costas masculino]]
[[zh:2009年世界游泳锦标赛游泳比赛-男子100米仰泳]]
125.996

уредувања