Сливен: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: pnb:سلیوین
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (r2.6.4) (Бот Додава: pnb:سلیوین)
[[no:Sliven]]
[[nn:Sliven]]
[[pnb:سلیوین]]
[[pl:Sliwen]]
[[pt:Sliven]]
127.231

уредување