Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Словенечки поети“

с (r2.7.1) (Бот Менува: tr:Kategori:Sloven şairler)
 
[[Категорија:Поети по националност]]
[[Категорија:Словенци|ППоети]]
[[Категорија:Словенечки писатели|Поети]]
 
[[Категорија:Словенечка литература]]
 
[[af:Kategorie:Sloweense digters]]
79

уредувања