Разлика помеѓу преработките на „Windows 7“

Додадени 17 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: hy:Windows 7
с (r2.7.1) (Бот Менува: da:Microsoft Windows 7)
с (r2.7.1) (Бот Додава: hy:Windows 7)
[[gl:Windows 7]]
[[ko:윈도 7]]
[[rohy:Windows 7]]
[[hi:विण्डोज़ ७]]
[[hsb:Windows 7]]
[[mr:विंडोज ७]]
[[ms:Windows 7]]
[[ro:Windows 7]]
[[nl:Windows 7]]
[[ja:Microsoft Windows 7]]
[[pl:Microsoft Windows 7]]
[[pt:Windows 7]]
[[ro:Windows 7]]
[[ru:Windows 7]]
[[sq:Windows 7]]
86.434

уредувања