Џорџо Наполитано: Разлика помеѓу преработките

Додадени 62 бајти ,  пред 10 години
с
нема опис на уредувањето
с (r2.6.2) (Бот Додава: lv:Džordžo Napolitāno)
сНема опис на уредувањето
<noinclude>
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Наполитано}}
[[Категорија:Никулци за Италијанци<noinclude>| </noinclude>]]
[[Категорија:Италијански политичари]]