Џоди Фостер: Разлика помеѓу преработките

Додадени 53 бајти ,  пред 11 година
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: br:Jodie Foster)
сНема опис на уредувањето
 
{{САД-глумец-никулец}}
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Фостер}}
 
[[Категорија:Родени во 1962 година]]
[[Категорија:Американски атеисти]]