Јусуп Абдусаломов: Разлика помеѓу преработките

Додадени 63 бајти ,  пред 11 година
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: uk:Юсуп Абдусаломов)
сНема опис на уредувањето
 
{{Борење-био-никулец}}
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Абдусаломов}}
 
[[Категорија:Таџикистански борачи]]
[[Категорија:Живи луѓе]]