Разлика помеѓу преработките на „Боб Дилан“

Додаден 51 бајт ,  пред 9 години
с
нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Додава: hy:Բոբ Դիլան)
с
* [http://www.rightwingbob.com/ RightWingBob.com] - Коментар за политичките и моралните теми во песните на Боб Дилан
* [http://perso.orange.fr/michel.pomarede/CW&C/ Come Writers And Critics] - Страница на која се застапени сите весници, списанија, магазини и песнарки издадени во светот и посветени на Боб Дилан
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Дилан}}
 
[[Категорија:Музичари]]
[[Категорија:Композитори]]