Ричард Кромвел: Разлика помеѓу преработките

Додадени 35 бајти ,  пред 11 година
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: bg:Ричард Кромуел)
Нема опис на уредувањето
== Наводи ==
{{наводи}}
{{Англиски монарси}}
 
[[Категорија:Лордови-заштитници]]
[[Категорија:Родени во 1626 година]]