Разлика помеѓу преработките на „Љубомир Фрчкоски“

Додадени 18 бајти ,  пред 9 години
с
нема опис на уредувањето
с
с
{{МВР-министри}}
{{Влада на Македонија (1991)}}
{{Шаблон:Влада на Македонија (1992-1994)}}
{{Состав на Владата на Македонија (1994)}}
{{DEFAULTSORT:Фрчкоски, Љубомир}}