Разлика помеѓу преработките на „Љубомир Фрчкоски“

Одземени 44 бајти ,  пред 10 години
нема опис на уредувањето
с
 
{{МВР-министри}}
{{Состав на ВладатаВлада на Македонија (1991)}}
{{Состав на ВладатаВлада на Македонија (1992)}}
{{Состав на Владата на Македонија (1994)}}
{{DEFAULTSORT:Фрчкоски, Љубомир}}