Љубомир Јанев: Разлика помеѓу преработките

Додадени 70 бајти ,  пред 11 година
с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
 
{{Македонија-политичар-никулец}}
{{Состав на Владата на Македонија (2002)}}
 
[[Категорија:Македонски политичари|Ј]]