Силјан Аврамовски: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
Ред 40:
 
{{МВР-министри}}
{{Состав на Владата на Македонија (2002)}}
 
{{DEFAULTSORT:Аврамовски, Силјан}}
[[Категорија:Живи луѓе]]