Гаспар Санз: Разлика помеѓу преработките

Додадени 19 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додаје: hu:Gaspar Sanz
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (robot Dodaje: en:Gaspar Sanz)
с (Бот Додаје: hu:Gaspar Sanz)
[[fi:Gaspar Sanz]]
[[fr:Gaspar Sanz]]
[[hu:Gaspar Sanz]]
[[it:Gaspar Sanz]]
[[ja:ガスパル・サンス]]
7.052

уредувања