Разлика помеѓу преработките на „PDF“

Додадени 32 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: sl:Portable Document Format
с (r2.7.1) (Бот Додава: sl:Portable Document Format)
[[simple:Portable Document Format]]
[[sk:Portable Document Format]]
[[sl:Portable Document Format]]
[[sr:Portable Document Format]]
[[sh:Portable Document Format]]
86.434

уредувања