Разлика помеѓу преработките на „Цаде (буква)“

Додаден 131 бајт ,  пред 9 години
с
с (Бот: козметички промени)
 
[[als:ץ]]
[[am:ጸደይ]]
[[ar:ص]]
[[arc:ܨܕܐ]]
[[br:Tsade (lizherenn)]]
[[ca:Ṣād]]
[[ceb:Tsadi]]
[[de:Tzade]]
[[en:Tsade]]
[[es:Tzadiص]]
[[ja:ص]]
[[fi:Tsade]]
[[tl:Tsadi]]
[[th:ศอด]]
[[ur:ص (حرف)]]
[[fa:ص]]
[[fr:Tsadi (lettre)]]
[[ko:ص]]
[[he:צ]]
[[ht:צ]]
[[nl:Tsade]]
85.496

уредувања