Разлика помеѓу преработките на „Тимар“

Додадени 68 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: sq:Defter, bs:Defter, hr:Defter, hu:Defter, it:Timar Менува: pl:Timar
с (Бот менува: Category -> Категорија)
с (Бот Додава: sq:Defter, bs:Defter, hr:Defter, hu:Defter, it:Timar Менува: pl:Timar)
{{Никулец}}
 
[[bs:Defter]]
[[bg:Тимар]]
[[de:Tımar]]
[[en:Timar]]
[[fr:Timar]]
[[hr:Defter]]
[[it:Timar]]
[[he:טימאר]]
[[plhu:TımarDefter]]
[[pl:Timar]]
[[ru:Тимар]]
[[sq:Defter]]
[[sl:Timar]]
[[tr:Tımar]]
85.496

уредувања