Разлика помеѓу преработките на „Михајло Маневски“

Додадени 105 бајти ,  пред 10 години
с
нема опис на уредувањето
с
с
[[Категорија:Родени во Велешко]]
[[Категорија:Политичари од ВМРО-ДПМНЕ]]
[[Категорија:Министри за правда на Република Македонија]]
 
[[ru:Маневский, Михайло]]