Разлика помеѓу преработките на „Димитар Димитров“

Додадени 40 бајти ,  пред 9 години
с
нема опис на уредувањето
с
с
|name = Димитар Димитров
|honorific-suffix =
|image = Vladimir Putin with Dimitar Dimitrov.jpg
|imagesize = 200px
|office = [[Список на министри за образование и наука на Република Македонија|Министер за образование и наука]]