Љубисав Иванов - Ѕинго: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
 
[[Категорија:Македонски политичари]]
[[Категорија:Социјалистичка партија на Македонија]]
[[Категорија:Кратовци]]
[[Категорија:Трновац]]