Разлика помеѓу преработките на „Љубомир Фрчкоски“

Додадени 60 бајти ,  пред 9 години
с
нема опис на уредувањето
с (r2.6.4) (Бот Менува: pl:Lubomir Frczkoski)
с
[[Категорија:Министри за внатрешни работи на Република Македонија]]
[[Категорија:Министри за надворешни работи на Република Македонија]]
[[Категорија:Политичари од СДСМ]]
 
[[bg:Любомир Фръчковски]]