Разлика помеѓу преработките на „Список на непризнаени држави“

с
r2.7.1) (Бот Додава: it:Stato non riconosciuto
с (r2.6.4) (Бот Менува: pt:Estado não reconhecido)
с (r2.7.1) (Бот Додава: it:Stato non riconosciuto)
[[id:Daftar negara dengan pengakuan terbatas]]
[[os:Æнæбанымад паддзахæдтæ]]
[[it:Stato non riconosciuto]]
[[he:רשימת מדינות שאינן מוכרות]]
[[krc:Танылмагъан кърал]]
34.422

уредувања