Љубисав Иванов - Ѕинго: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
[[Категорија:Пратенички состав 2006-2008]]
[[Категорија:Пратенички состав 2008-2011]]
[[Категорија:Политичари од СПМ]]