Разлика помеѓу преработките на „Атомска маса“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
Бот Менува: he:מסה אטומית
с (Бот Додава: bn, hi Менува: be-x-old, hr, lmo)
с (Бот Менува: he:מסה אטומית)
[[ga:Mais adamhach]]
[[gl:Masa atómica]]
[[he:משקלמסה אטומיאטומית]]
[[hi:परमाणु भार]]
[[hr:Relativna atomska masa]]
85.496

уредувања